Hızlı Keşif ve Fiyatlandırma İçin : +90 (536) 595 22 46

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Doğrama

Alüminyum profiller ile üretilen kapılar ve pencereler işlevsellik, dayanıklılık ve estetiğin birleşimidir. İnşaat endüstrisinin yüksek taleplerini tam olarak karşılamayı alüminyum doğrama profilleri sağlamaktadır. Ürünlerimizin tasarımı, inşaat endüstrisi odaklı üretimlerde yılların verdiği iş deneyimine dayanmaktadır. Kapıların ve pencerelerin hem estetik bir görünüme sahip olmaları hem de doğru bir yalıtım sağlamaları, alüminyum doğramalarla mümkün olabilecektir.

Alüminyum Doğramaların Avantajları

Alüminyum doğrama ve doğramacılıkta lider bir marka olarak hizmetler veriyoruz. Tüm doğrama ürünlerimiz çeşitli yalıtım ihtiyaçları için üretilmektedir ve birçok testten geçirilmektedirler. Su geçirmezlik, hava sızıntısı gibi yalıtım gereksinimlerinizi karşılamanız, ürün desteği sağladığımız doğramalar ile mümkün olacaktır.

Enerji verimliliği çağında düşük maliyetlere ve ısı yalıtımına önem verdiğimiz için, İzmir alüminyum doğrama elemanlarını kapılarda ve pencerelerde doğru yalıtım sağlamaları için kullanıyoruz. Materyal olarak alüminyumun defalarca işlenebilmesi, size çevre dostu bir kullanım avantajı sağlayacaktır. Ayrıca estetik görünüm, yaşam alanlarınızın tasarımına tam uyum sağlayacaktır.

Eski Doğrama Elemanlarından Kurtulun

Mevcut ahşap doğramalara sahip pencerelerinizi tamamen değiştirebilir, alüminyum doğramaları pencerelerinize uygun fiyatlar doğrultusunda yerleştirebiliriz. Ürün satış desteğinin yanı sıra, ürün montaj desteği de sağlayabiliyoruz.

Geniş bir renk yelpazesi, konfigürasyonlar ve kapı stilleri ile olanaklar oldukça fazladır. İhtiyaçlarınıza en uygun çözümü en iyi şekilde bulmak için sizin istekleriniz doğrultusunda sizinle birlikte çalışmaktayız. Kaliteli ürünlere kaliteli hizmetler aracılığıyla ulaşmanız, firmamızın sağladığı satış ve montaj desteğiyle birlikte mümkün oluyor.

En İyi Kullanım

Binanın yeni veya eski olduğuna bakılmaksızın, doğramalarla birlikte doğru yalıtımı almanıza yardımcı oluyoruz. İşlevsellik, dayanıklılık, güvenlik, kalite ve estetik söz konusu olduğunda pencere ve kapıların kusursuz bir hale gelmelerini alüminyum doğramalar ile sağlayabilmekteyiz.

Alüminyum pencere ve kapıların birçok avantajı vardır. Uzun ömürlü, sağlam, hafif ve tamamen pas geçirmezdirler. Üstün ses yalıtımı sağlarlar ve son derece pürüzsüz yüzeyleri sayesinde bakımları da oldukça kolaydır.

Sunduğumuz İzmir Karşıyaka alüminyum doğrama ürünleri, ticari ve konut yapıları için uygundur ve sağladıkları özellikler sebebiyle mimarların doğal tercihi olmaktadır. Evinize gereken bir lüks görünümü sağlarken, aynı zamanda bina cephesinin sofistike bir görünüm almasına da yardımcı olmaktadırlar.COPYRIGHT © 2018 - CAN İNŞAAT TADİLAT DEKORASYON TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
min solutions