Hızlı Keşif ve Fiyatlandırma İçin : +90 (536) 595 22 46

Mutfak Tadilatı

Mutfak Tadilatı

Kadınların ve aile bireylerinin gün içinde en çok vakit geçirdiği yer mutfaktır. Aile üyelerinin birlikte yemek yediği yer olan mutfağınızın şık ve kullanışlı olması çok önemli. Güzel bir mutfakta vakit geçirmek sadece kadınların değil bütün aile üyelerinin mutlu olmasını sağlayacaktır.

Mutfak Tadilatı Neden Gerekli?

Mutfak bildiğiniz gibi evin en çok kullanılan bölümlerinden biridir. Ne kadar temiz ve dikkatli kullanılsa da zaman içinde mutfaklar yıpranır ve bakım ve tadilata ihtiyaç duyar. Küçük mutfaklar, kullanışsız dolaplar ve eskiyen mobilyalar en çok yapılmak istenen değişikliklerin başında geliyor. Mutfağınıza yapacağınız bakım ve yenileme işlemleri yaşam alanınıza yenilik katacak ve daha keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Ayrıca mutfağınızı sadece eskidiği için değiştirmek zorunda da değilsiniz. Yeni ve daha kullanışlı bir mutfağa sahip olmak sizin de hakkınız. Son model şık mutfak tasarımları ile mutfağınızı olduğundan daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Mutfak Tadilatı Ne Kadar Sürer?

Mutfağınızın boyutuna ve yaptıracağınız işlemlere göre tadilat süresi değişebilmektedir.

Mutfak tadilatı zorlu ve yorucu bir iştir. Profesyonel olmayan kişilerle çalışmak sizi bu zorlu süreçte yorabilir. Ancak firmamız gibi profesyonel bir şirketle çalışmanız sizin iş yükünüzü çok hafifletecek, hem zaman hem de ekonomik olarak tasarruf yapmanıza yardımcı olacaktır.

Uzman tasarımcılarımız ve deneyimli kadromuz ile İzmir mutfak tadilatı işlemini kısa bir süre içinde yapıyoruz.

Mutfak Tadilatı İçin Neler Yapılabilir?

Mutfağınızın daha kullanışlı ve şık olması için birçok işlem yapılabilir. Bu işlemlerin başında mutfağı büyütme, mutfak dolaplarını değiştirme, ek raf yapımı, yeni dolap yapımı, mutfak tezgahını değiştirme, fayans değiştirme gibi temel işlemler bulunmaktadır. Bu işlemlerin yanı sıra ankastre mutfaklar, lavabo ve musluk takımları, mutfağınıza uygun mutfak aletleri gibi ek işlemler de bulunmaktadır. Bütün bu işlemler ve daha fazlası için firmamızın uzman tasarımcılarından yardım alabilir, kendi ihtiyaç ve fikirlerinizle birlikte hayalinizdeki mutfağa kavuşabilirsiniz.

Firmamız uzun yıllardır sektörde önemli ve başarılı işler gerçekleştirmiştir. İzmir Karşıyaka mutfak tadilatı konusunda Karşıyakalılara estetik ve kullanışlı tasarımlar sunmaktayız. Gelişen teknolojiyi ve yenilikleri sürekli takip eden ve kendini sürekli yenileyen firmamız sizlere hizmet vermekten gurur ve mutluluk duymaktadır.COPYRIGHT © 2018 - CAN İNŞAAT TADİLAT DEKORASYON TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
min solutions