Hızlı Keşif ve Fiyatlandırma İçin : +90 (536) 595 22 46

Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Evlerinin içini görünüm veya fiziksel problemlerden dolayı tadilat yaptırmak isteyenler, genellikle usta arayarak işleri komple bu ustalara vermekte, ustalar ise evde yapılması gereken her iş için ise ayrı elemanlar tutarak işleri yaptırmaktadır. Tadilat sonrası ehil olmayan kişilerin yaptığı işler, zaman geçtikçe problem çıkartmakta ve istenilen verim de elde edilememektedir. İzmir komple ev tadilatı firması olarak, yılların deneyimi ve tamamen her iş için ayrı olarak ustalaşmış profesyonel personeli ile yıllardır sektörde lider olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Firma olarak, evlerin tadilatı için gereken her konuda elemanımız mevcut olup, firma dışından eleman almamaktayız. Bu güne kadar yaptığımız tadilat örneklerini sitemize girerek inceleyebilirsiniz. Sizlere en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermeyi garanti etmekteyiz.

Tadilat Planlamasını Nasıl Yapıyoruz?

Firma olarak sitemiz üzerinden veya telefonla bize ulaşmanızla birlikte sizden en yakın zaman için randevu alarak adresinize teknik ekibimiz ile geliyoruz. Öncelikle evin her odası için ayrı olarak isteklerinizi ve düşüncelerinizi öğreniyoruz. İstekleriniz doğrultusunda ücretsiz keşif yaparak, bilgisayar üzerinden yapılacakları üç boyutlu olarak sizlere anlatıyoruz. Daha sonra yaptığımız planlamaya ilave ve değişikliklerinizi de alarak yapılacak işlerin son halini ortaya koyuyoruz. En son değişiklikleri de kapsayan malzeme ve işçilik hesaplarımızı yaparak sizlere anında fiyat teklifimizi sunuyoruz. Tadilat için fiyatta anlaştıktan sonra sözleşme imzalayarak sizlere uygun olan zamanda tadilata başlıyoruz. Parke, seramik ve armatür gibi malzemelerin seçiminde müşterilerimizi de beraber götürerek onların tercihleri doğrultusunda malzeme almaktayız.

Tadilat Aşamalarımız Nelerdir?

Müşterilerimizle sözleşmeyi imzaladıktan sonra projelendirme aşamasına başlayarak, verdiğimiz iş teslim tarihini aşmamak maksadı ile gerekli malzemelerin alımını yapmakta ve imal edileceklerin ise siparişlerini vermekteyiz. Evin içi eşyalı ise eşyaları depoya taşıma işlemlerini yaptıktan sonra söküm işlemlerini bitirmekteyiz. Öncelikle su ve elektrik tesisatlarını yenilemekteyiz, doğal gaza dönüşüm işlemleri ve projelendirmelerini de yapmaktayız. Pencere ve balkon sistemlerini PVC ile değiştirirken aynı zamanda parke veya lamine parke döşemelerini yapmaktayız. Fayans ve seramik işlerini yaptıktan sonra ise alçı ve boya işlemlerini yapmaktayız. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, evin yapısına zarar vermeyecek şekilde genişletme ve duvar ile bölme işlemlerini de İzmir Karşıyaka komple tadilatı kapsamında yapmaktayız.

Diğer Hususlar

Firma olarak kararlaştırdığımız iş teslim tarihini kesinlikle aşmıyoruz ve tüm yaptığımız işler için garanti veriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini ve onayını almadan işi bitmiş kabul etmemekteyiz. Kullandığımız ürünler kaliteli ve TSE belgelidir. Tadilat işlemlerinde kredi kartlarına taksit imkanı da sağlıyoruz.COPYRIGHT © 2018 - CAN İNŞAAT TADİLAT DEKORASYON TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
min solutions