Hızlı Keşif ve Fiyatlandırma İçin : +90 (536) 595 22 46

Kapı

Kapı

Binalarda en önemli alanlardan biri de kapılardır. Tüm girişler hakkında en detaylı ve doğru bilgiye bizler sayesinde ulaşabilirsiniz. Bahçe kapıları, otomatik kapılar, çelik ve tahta kapılar olmak üzere elektrikli olan tüm kapı sistemlerinde de izmir kapı alanında hizmet veriyoruz. Bizler bu alanda elektrik tesisatı ve otomat kilit açma sistemiyle birlikte kapı üzerinde de en olumlu sonuçları sizler için sağlıyoruz.

İç Kapılar

Evlerin görüntüsünü anında değiştirerek evin içerisine farklı bir hava katan iç oda kapıları camlı ve camsız olarak istenilen renklerde tercih ediliyor. Kapılar genelde beyaz olarak evlerin iç dekoruna uyum sağlayacak şekillerde yapılıyor. İstenilen modeli seçmeniz durumunda izmir karşıyaka kapı hizmetini de sağlayarak kısa yoldan en güzel sonuca ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Bu alanda rakiplerimizden izmir kapı denilince ilk akla gelen isim olduğumuz için üstün durumdayız. Kahve ve beyaz tonlarında isteğe göre buz camlı ya da camsız olarak kullanıma hazır bir şekilde verilen ölçüler doğrultusunda üretimi yapıyoruz.

Dış Kapılar

Evlerin en güvenliğini sağlayan ve kaliteli yapılması halinde huzur veren kapılar günlük hayatta görüntü ve şekil açısından da önem taşıyor. Bu nedenle çelik kapılar ya da dış kapılar istekleriniz doğrultusunda seçilerek en farklı izmir kapı modellerine de sahip olabilirsiniz. Sizler için dış kapıların en güvenli şekilde kurulumunu ve teslimini yapıyoruz. İstenilen renk ve çeşitlerde istenilen ürün adedine göre uygun fiyatlı ancak en güvenilir hizmeti profesyonel kadromuzla sağlıyoruz. Hem en farklı hemde en güvenli seçeneği izmir karşıyaka kapı denildiğinde aklınıza gelen ilk isimde bulabilirsiniz.

Otomatik Kapı Sistemleri

Kapıların otomatik bir şekilde açılıp kapanması, şifreli sistemler ve tüm elektrik tesisatı alanında da sizler için hizmetimizi sağlıyoruz. Bu nedenle otomatik kapı, camlı ya da demir olarak tercih edilebilir. Önemli olan en güvenli ve binaya uygun olan kapıların seçilerek herkesin güvenliğiniz sağlamaktır. Bu nedenle de otomatik bahçe kapıları ya da otopark kapıları gibi sistemlerimizle birlikte izmir kapı olarak tercih yapabilirsiniz. Şifreli, otomatik, kumandalı ya da tuşlu olarak tercih yapabilir istek üzerine kamera sistemi de kullanarak güvenliği maksimuma çıkarabilirsiniz.COPYRIGHT © 2018 - CAN İNŞAAT TADİLAT DEKORASYON TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
min solutions