Hızlı Keşif ve Fiyatlandırma İçin : +90 (536) 595 22 46

PVC Doğrama

PVC Doğrama

En uygun pencere malzemelerinden olan plastik polivinil klorür (PVC), özellikle pencere üretiminde en hassas yapı elemanlarından biri olarak benzersiz bir popülerlik kazanmıştır. PVC doğramalarının en önemli avantajlarından biri, yeniden boyama gerekmediği gerçeğidir. Günümüzde evlerde PVC doğrama elemanları, en çok tercih edilen malzemeler haline gelmiştir ve şirketimiz size yaşam alanlarında ısıtma ve soğutma verimliliği sağlayan bu yapı malzemesini uygun İzmir PVC Doğrama fiyatları çerçevesinde sunmaktadır.

Kaliteye Bağlı Başarı

Pencere profillerinde, pazar liderlerinin kalitesini müşterilerimize sağlayan tek firma olmakla gurur duyuyoruz. Ekonomik etkinlik, işlevsel uygunluk, tasarım, bina yapısı ve kaynak tasarrufu açısından uygun maliyetleri sunmak, firmamızın müşteri memnuniyeti odağıyla gerçekleştirdiği çalışmaların bir ürünüdür. İzmir Karşıyaka PVC doğrama firması olarak müşterilerimize garantili ve kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktayız.

Günümüzde plastik, en başarılı pencere ve yalıtım malzemesi olmaktadır. Konut yapımında on pencereden altısı plastik malzemeden yapılmaktadır ve eski yapılarda on kişiden yedisi PVC doğrama elemanlarını pencerelerde tercih etmektedir. Isıtma ve soğutmada verimlilik sağlamaları, PVC doğramaların tercih edilirliğini arttırmaktadır.

İhtiyaca Göre Yalıtım

Geliştirilmiş ısı yalıtımı sayesinde PVC doğramalar ile çifte kazanç elde edersiniz. Isıtma harcamalarından tasarruf edersiniz ve çevre koruma faktörü sunarlar.

İstenilen ısı yalıtımı seviyesini alabilmeniz, işçiliğimiz ve uygun fiyatlarımız ile mümkün olabilmektedir. Günümüzün düşük enerjili yapı standardı ya da geleceğin pasif ev standardına ulaşmak için, PVC doğramalar doğru bir yatırımdır.

En iyi ısı yalıtım sınıfı sayesinde, optimize edilmiş pencere sistemlerini sertifikalı üretimler ile firmamızdan temin edebilirsiniz. Gürültü, ısı kaybı, yağmur ve nemden korumak için tasarlanan iyi bir yapı malzemesi olarak hizmet vereceklerdir.

Bakım Kolaylığı ve Dayanıklılık

PVC pencerelerin bakımı son derece kolaydır ve temizlemek minimum çaba gerektirir. Diğer taraftan ahşap pencereler, her 5 yılda bir boyanmak zorundadır. Son teknoloji ürünü olan PVC granül, hava koşullarına oldukça dayanıklıdır. Pencere çerçevelerini temizlemek, yumuşak profil yüzeylerinin kolay bakımları sayesinde son derece pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca evinizin dekorasyonuna uygun olarak ahşap görünümlü veya farklı görünümlere sahip PVC doğrama elemanlarını da firmamız ile temin edebilirsiniz.COPYRIGHT © 2018 - CAN İNŞAAT TADİLAT DEKORASYON TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
min solutions