Hızlı Keşif ve Fiyatlandırma İçin : +90 (536) 595 22 46

Yıkım, Söküm

Yıkım, Söküm

Firmamız uzun yıllardır, yıkım kırım işleri, fabrika sökme, Avm yıkımı, çatı sökme gibi her türlü işleri özenle yapmaktayız ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktayız. izmir yıkım - söküm işlemleri için firmamız özel ekipmanlı çalışma grupları oluşturmuş ve aynı anda birden fazla noktada işlem yapabilmektedir. izmir karşıyaka yıkım - söküm işlemlerimizde önceliğimiz iş güvenliği ve sağlığı kurallarına uymak ve her türlü tedbiri almaktır. Ayrıca çalışmalarımızda çevre sağlığı için her türlü tedbir alınmakta ve perdeleme işlemleri yapıldıktan sonra yıkım ve söküm işlerine başlanmaktadır.

İş Güvenliği

izmir yıkım - söküm işlemlerinde, iş güvenliği ve sağlığı tedbirleri çalışma planlarımızın birinci maddesini oluşturmaktadır. İş güvenliği uzmanları tarafından çalışmalar ve alınan tedbirler denetlenmek, tüm çalışanlara iş güvenliği dersleri verilmektedir. izmir karşıyaka yıkım - söküm işlemleri öncesinde tüm projeler öncesinde çalışanlarımıza alınacak tedbirler gösterilmekte, iş güvenliği için gerekli olan tüm ekipmanlar firmamız tarafından tamamlanarak güvenli yıkım işleri yapılmaktadır.

Yıkım

İzmir bölgesinde firmamız şehrin her tarafında yıkım, kırım, sökme, demonte işlerini çevre sağlığı kurallarına göre yapmaktadır. izmir yıkım - söküm işleri yapan firmamız uzun yılların vermiş olduğu iş tecrübesi ile çevreyi rahatsız etmeden kısa sürede yapmaya özen göstermektedir. izmir karşıyaka yıkım - söküm işleri özel ve kamu kuruluşlarından teklif usulü ile en uygun fiyatlara alınmaktadır. Firmamız tüm söküm işlemlerinde kullanılacak büyük iş makinalarına sahiptir ve yıkmak ve sökmek istediğiniz yapılarınızı kısa sürede sökmekte ve tüm hafriyatını istenilen bölgelere taşımaktayız.

Fabrika Sökme

En fazla tecrübeye sahip olduğumuz alanlardan birisi fabrika binalarının sökülmesi ve taşınacak durumda olanların başka noktalara taşınmasıdır. İzmir Karşıyaka yıkım – sökümekibi olarak fabrika sökümleri yapıldıktan sonra, sökümü yapılan yerler tamamen temizlenmektedir. İzmir yıkım – söküm işlemlerimizde depo, fabrika, mağaza gibi yapıların sökümü, parçaların ayrıştırılması, hurda ayrımlarının yapılaması işlemlerinin tümü firmamız tarafından özenle yapılmaktadır. Ayrıca yapıların çatı sökme işlemleri yine firmamız tarafından özenle yapılmaktadır. Sökme ve yıkım türü işler uzman ekiplerimiz ve kullandıkları güçlü ekipmanlar tarafından sökülmekte, sökülen tüm malzemeler gruplarına göre ayrıştırılmaktadır.
COPYRIGHT © 2018 - CAN İNŞAAT TADİLAT DEKORASYON TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
min solutions