Hızlı Keşif ve Fiyatlandırma İçin : +90 (536) 595 22 46

Sıvı Tesisatı

Sıvı Tesisatı

Sıvı tesisatı evlerin güvenli bir şekilde sızdırmadan en iyi şekilde yaşanılacak ortamın üretilmesi için yapılır. Her binanın sıvı tesisatı bulunur. Ancak, en iyi şekilde ve güvenliğiniz için bizlerin yapmış olduğu gelişmiş tesisat sistemlerinden ve teknolojik araçlardan yararlanabilirsiniz. Sizlerin sağlığı için uygun fiyatlı olarak tüm sıvı tesisat işlerinizi kısa zaman içerisinde randevu vererek yapıyoruz. Tüm bölgeler için izmir sıvı/sıhhi tesisatı özenli olarak tamamlıyoruz. Sıvı tesisatı bir binanın yapı taşı olduğu için sizler kadar bizler için de önemlidir.

Sıhhi Tesisat Nedir?

Sıhhi tesisat, kısaca özetlemek gerekirse temiz suyun ihtiyaç olan tüm kullanım alanlarına getirilerek pis ve atık suyun bina dışına götürülmedi döngüsüdür. Bu nedenle musluktan akan sudan atık sulara kadar geniş bir bölümü vardır. Bizler de sağlığınız ve güvenle suyu kullanabilmeniz için İzmir Karşıyaka sıvı/sıhhi tesisatı yapmaktayız. Bu alanda rakiplerimizden farklı ve daha özenli çalışmalar sergileyerek profesyonel ve işin uzmanı kişilerle çalışıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Sıhhi tesisat alanında yaygınlaşmış olan tüm ekipmanlarımızla eksikliklerinizin tümünü gideriyoruz. Genel olarak en çok kullanılan yağmur suyu, temiz ve pis su tesisatlarının yanı sıra, hidrofor ve güneş sistemleri tesisatlarından da sorumlu oluyoruz. Bahçe sulama sistemleri ve musluklar gibi tüm iç ve dış alanla ilgili düzenleme yapmak istediklerinizi göz önünde bulundurarak hizmetimizi kaliteli bir şekilde sunuyoruz. İhtiyacınız olan her alanda izmir sıvı/sıhhi tesisatı açısından da sizlerin yanında oluyoruz. Otomatik olan sulama sistemleri ve akıllı sistemler gibi tüm ekipmanlar da bizlerde mevcut olup isteklerinizle doğru orantılı olarak en hızlı şekilde yapılıyor.

Sıvı Tesisatında Neler Yapılır?

Günlük yaşamda sıvı ile kullanacağını her bölümden bizler sorumluyuz. Bu nedenle İzmir Karşıyaka sıvı/sıhhi tesisatı alanında banyo, lavabo, mutfak, ankastre, ara musluklar, bahçe muslukları, termostatik teknoloji armatürleri, fotoselli elektrik kontrollü bataryalar, pisuar muslukları, küresel baslar, duş sistemlerinin tümü el ve tepe dahil olmak üzere çok çeşitli alanlarda tüm hizmetimizi sizlere en uygun, pratik kullanımlı ve kaliteli şekilde en profesyonel kadromuzla güvenilir olarak tamamlıyoruz. Bu alanda İzmir sıvı/sıhhi tesisatı denilince akla ilk gelen isim olup her zaman işimizi profesyonelce tamamlıyoruz.COPYRIGHT © 2018 - CAN İNŞAAT TADİLAT DEKORASYON TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
min solutions