Hızlı Keşif ve Fiyatlandırma İçin : +90 (536) 595 22 46

Komple İş Yeri Tadilatı

Komple İş Yeri Tadilatı

İş yerleri, sürekli denetim altında tutulan ve bakımlarına özen gösterilmesi gereken yerlerdir. Kanunlara göre bakımsız ve yaptığı işin niteliklerine uymayacak derecede olan iş yerleri, cezalandırılabilir hatta mühürlenebilir. İzmir'de faaliyet gösteren firmamızda; işletmelerin, mağazaların ve her türlü iş yerinin İzmir Karşıyaka komple iş yeri tadilatı anahtar teslim olacak şekilde yapılmaktadır. Gıda sektörü, imalat sektörü, fabrika ve mağazalarda kaliteli çalışmalar yapan firmamız, uzman personel kadrosuna sahiptir. İş yerlerinizin görünüm ve alt yapıya dair her türlü sorunu kısa sürede çözümlenmekte ve sizlere teslim edilmektedir.

Elektrik, Su Ve Kanalizasyon Tesisatları Sorunları

Her iş yerinde elektrik, su gideri ve tuvalet gideri gibi sorunlar yaşanır. İş yerlerinde zaman zaman yaşanan bu sorunlara, iş yoğunluğu sebebiyle geçici çözümler bulunduğunda, sorunlar ertelenmiş olmakta ve daha büyük sorunlara yol açmaktadır. İş yerlerindeki bu sıkıntı, özellikle lokanta, çiğ köfteci ve cafe restorant tarzı yerlerde yasal incelemeler sonrasında, büyük cezalar alınmasına sebep olur. Firmamız, kaliteli personel yapısıyla, iş yerlerindeki elektrik, su ve kanalizasyon gibi sorunları komple iş yeri tadilatı yapılırken kontrol ederek, çözüme kavuşturmaktadır. Tıkalı giderlerin tadilatını yaparak, su sızıntısı gibi sorunlara da kolay bir şekilde çözüm bulmaktadır. Elektrik tesisatlarındaki sıkıntıları da çözecek olan firmamız, tüm tesisat sorunlarını kendi bünyesindeki uzman personelleri tarafından çözüme kavuşturmaktadır. Kaliteyi ilke edinmiş olan firmamız, İzmir komple iş yeri tadilatı ile müşteri memnuniyeti kapsamında çalışmalar yapmaktadır.

Mobilya Ve Kapılar

Firmamız, iş yerindeki tüm sorunlu kısımları bizzat inceleyerek, ne yapılması gerektiği ile ilgili karar veren bir personel yapısı tarafından çalışma yapmaktadır. Mobilya ve kapı gibi eskiyen ve yıpranan kısımları marangoz olan ustalarımız tarafından tamir ederek, denetime uygun hale getirmekteyiz.

Boya, Badana İşleri

Firmamız iş yeri tadilatı işlerinde, tesisat ve her türlü sorunu çözdükten sonra, duvar onarım işlerini tamamlayarak boya ve badana işlerine başlamaktadır. Tüm tadilat işlerinde en kaliteli malzemeleri ve personelleri kullanan firmamız, fiyat konusunda da müşteri dostu olan bir firmadır. Gıda, lokanta ve her sektöre yönelik işletmelerinizin tadilat ve bakım işleri için, firmamızla iletişime geçiniz.COPYRIGHT © 2018 - CAN İNŞAAT TADİLAT DEKORASYON TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
min solutions