Hızlı Keşif ve Fiyatlandırma İçin : +90 (536) 595 22 46

Elektrik Tesisatı

Elektrik Tesisatı

Elektrik tesisat işlemleri son derece karmaşık ve hassasiyet isteyen bir işlemdir. Ancak her alanda profesyonel olan firma çalışanlarımız ile bütün elektrik tesisat işlemlerinizi son derece hızlı ve kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Firmamız İzmir de ve İzmir karşı yakada hizmet vermektedir. Son derece geniş bir hizmet alanına sahip olan firmamız alanında uzman çalışanları ile ve yapmış olduğumuz işlerin kalitesin den dolayı İzmir’in en iyi firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Firmamız İzmir elektrik tesisatı alanın da yapılan işlerin kalitesine önem verdiği kadar müşteri memnuniyetine de önem vermektedir.

Amper Değeri Kontrol Etme

Elektrik tesisatı yapımın da kullanılan kablo ve cihazların ve benzeri birçok malzemenin amper değeri bir diğer adı ile amplifikatör değeri bulunmaktadır. Alanın da uzman olan çalışanlarımız sayesinde elektrik tesisatı yaptırmak istediğiniz yeri uzman firma çalışanlarımızdan bir tanesi elektrik tesisatının yapılacak olan yere önceden giderek orada kullanılacak olan malzemelere göre en iyi ve en doğru malzeme listesini çıkarmaktadır. Bu sayede elektrik tesisatın da kullanılacak olan malzemeler en doğru ampermetre değerlerine sahip olmaktadır. Uzman çalışanlarımız tarafından yapılan bu işlemler sonucun da elektrik tesisatın da herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Firmamız daha önce İzmir de ve İzmir Karşıyaka elektrik tesisatı üzerine yapmış olduğu birçok başarılı çalışma ile de ne kadar kaliteli ve iyi bir firma olduğunu göstermektedir.

Bağlantılar Sağlam Yapılmalı

Elektrik tesisatı yapımı esnasında yapılacak olan bağlantıları ve eklentileri hem devre güvenliği hem de kişisel güvenlik sebebi ile son derece sağlam bir şekilde yapılmalıdır. Firma çalışanlarımız elektrik tesisatı yapımı esnasın da yapılacak olan her türlü eklentileri ve bağlantıyı büyük bir titizlikle yapmaktadır. Bütün bu işlemleri büyük bir özenle ve ustalıkla yapan firma çalışanlarımız yapmış oldukları bağlantıları son derece iyi bir şekilde izole etmektedir. Bu sayede her tesisata bulunan bağlantılardan kaynaklı yangınların da önüne geçilmektedir.

Topraklama

Günümüz de yapılan bütün elektrik tesisatlarında topraklama ve polarizasyon işlemleri güvenlik sebebi ile bütün elektrik tesisatlarında kullanılmaktadır. Firmamız yapmış oldukları bütün elektrik tesisat projelerin de günümüz de kullanılan her türlü güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Firmamız elektrik tesisatına çekilen topraklama hattını da uzman çalışanlarımız sayesinde en doğru ve en iyi şekilde topraklama yapan bölgeye tesisat çekmektedirler. Bu sayede devrede herhangi bir sebepten dolayı oluşa bilecek elektrik kaçağını anında topraklama hattı üzerinden boşaltmaktadır

COPYRIGHT © 2018 - CAN İNŞAAT TADİLAT DEKORASYON TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
min solutions