Hızlı Keşif ve Fiyatlandırma İçin : +90 (536) 595 22 46

Asma Tavan

Asma Tavan

Asma tavanlar normal tavanlara farklılık katılarak yepyeni ve modern görünüm sağlamanın en kolay yoludur. Bu nedenle İzmir asma tavan normal tavan yüzeyiyle boşluk bırakılarak yapılan estetik görüntü ve kullanım açısından daha pratik olan, sökülüp takılabilen sistemlerdir. Genel olarak, dekor ve estetik amaçlı tercih edilse de modern görünüm ve şıklık için en doğru yol olarak görülüyor. Asma tavanlar LED ve aydınlatmalar yardımıyla da daha gösterişli bir halde tercih edilebiliyor.

Asma Tavan Modelleri

İzmir Karşıyaka Asma tavan modelleri arasında odanın şekline bakılarak karar vermek önemlidir. Odaların boyutu, şekli ve rengi gibi tüm özellikler asma tavan için gerekli bilgilerdir. Kullanılacak yer de aynı şekilde asma tavan kadar evi boğmayacak ve kapamayacak şekilde yapılmalıdır. Alçak tavanlı evlerde asma tavan kullanılması önerilmez. Ancak standart evler ve yüksek tavanlı evler asma tavan için en uygun olan seçenekler arasında bulunur. Bizler de bu hizmeti en iyi şekilde sağlıyoruz.

Nasıl Yapılır?

İzmir Asma tavan denilince odanın şekli korunarak yapılan ve daha güzel, daha zengin bir görünüm sunan taşınabilir tavanlar akla geliyor. Bu alanda odanıza en uygun asma tavanı ve renklerini sizlerle birlikte tasarlayarak en iyi görünümü elde etmeye çalışıyoruz. Kısa zaman içerisinde montesini ve üretimini gerçekleştirerek sizlere profesyonel bir şekilde teslimini sağlıyoruz. Bu nedenle kurulum ve teslimat alanında da en hızlı ve pratik yolu sizler için tercih ederek en kısa süre zarfında işinizi hallediyoruz.

Asma Tavan Özellikleri

Asma tavanlar evlerin ya da odaların boyutuna göre yapılmalıdır. Bu nedenle her oda da asma tavan olmasını önermiyoruz. Genellikle salon ya da oturma odası gibi alanlarda lekesiz ve kokusuz alanlarda asma tavan kullanımı yapıyoruz. Ancak istekleriniz ve görüşleriniz bizim için değerlidir. Bu nedenle de isteklerinizi karşılıksız bırakmadan en güzel ve özel görünümü elde etmek adına profesyonel ekibimizle birlikte kısa zamanda monte işlemlerini de yapıyoruz. Asma tavanlar evlerde hem ek bir yer oluşturmak için hem de aydınlatmaların daha farklı bir hava katması için tercih ediliyor. Renkli ve beyaz LED lambalar da bu nedenle oldukça önemlidir.COPYRIGHT © 2018 - CAN İNŞAAT TADİLAT DEKORASYON TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
min solutions